Vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Zlobice

V sekci akce školy najdete měsíční plán akcí na měsíc březen 2024.

INFORMACE PRO RODIČE: Úplata za předškolní vzdělávání

Částka 250 Kč na dítě je hrazena bankovním převodem a to na účet mateřské školy 1484083379/0800. Variabilním symbolem je vždy rodné číslo dítěte, které mateřskou školu navštěvuje.V případě sourozenců je variabilním symbolem vždy rodné číslo nejmladšího dítěte, které mateřskou školu navštěvuje.

Úplata za předškolní vzdělávání musí být připsána na účet mateřské školy vždy do 15. dne v měsíci!!!

V případě nastavení trvalého příkazu, nastavte trvalý příkaz jen do měsíce června 2024! Za měsíce červenec a srpen je částka poměrně snížena podle doby uzavření MŠ. O výši úplaty za červenec a srpen budete včas informováni.

Úplatu za předškolní vzdělávání neplatí děti v posledním povinném ročníku mateřské školy tj. budoucí školáci a děti s odkladem školní docházky.

Odhlášení stravy přímo v mateřské škole u paní učitelky možné pouze ráno den předem při příchodu do mateřské školy (do 8:15 hod.) !!!

INFORMACE PRO RODIČE: Změna v pravidlech odhlašování ve školní jídelně

Od 1. 9. 2023 se ruší pevná linka 573 342 691 a tím pádem i záznamník.

Možnost odhlašování stravy bude hlavně přes portál www.strava.cz nebo přes email sj.kollarova@ms-kromeriz.cz.

Taktéž se mění doba možnosti odhlašování stravy z důvodu provařování pozdních odhlášek.

Od 1. 9. 2023 bude možné si stravu odhlásit POUZE den předem do 14:00 hodin.

V případě náhlé nemoci, bude možné si stravu v první den nemoci vyzvednout do jídlonosiče v čase od 10:45 do 11:15 - později již možnost NEBUDE!

V rámci otázek k platbám Vám bude vedoucí jídelny paní Pekárková k dispozici v čase: PO - PÁ od 11:00 - 14:00 hodin na telefonním čísle 732 509 639. Toto telefonní číslo není určeno k odhlášení stravy!!!

Vytvořte si webové stránky zdarma!